Modely

Přehled modelů Boom trike

Low Rider

Nejstarší model stále zdokonalovaný

Vyznačuje se extrémně nízkou  a pohodlnou pozicí k sezení. Báječné jízdní vlastnosti, klasický design představuje zástupce klasických tříkolek.

Myslíme i na menší postavy, především ženy, u kterých je tento klasický a pohodlný model velmi oblíben. Lze jej objednat ve zkrácené verzi s rámem o 10cm kratším.

"Low Rider" vyniká ve velmi hlubokém a pohodlném místu k sezení. Je to náš nejprodávanější model, obdivován především zkušenými řidiči. Vynikající jízdní vlastnosti v kombinaci s elegantním designem podněcují jeho zvláštní charakter.  Od roku 1995 Big Block steel uspokojivě fungovala v tvrdém každodenním životě a pronájmu aplikace.  Zřetelně se zvýšila maximální rychlost, také větší výkon ve všech životích situacích a nižší spotřeba vytlačila klasického "Beetle-Trike" z trhu. Low Rider "Muscle" je krásný a moderní "Trike", který spojuje nejmodernější technologii konstrukce vozu s konvenční design v jedinečné harmonii.

New Highway

Co odlišuje "New Highway" od ostatních modelů řady BOOM?

Na první pohled se výrazně liší bezpochyby zadní část karoserie, která je opravdu originální. Je viditelně víc zakřivená než na Mustangu a jeho formy jsou úplně zaoblené. Stejně jako u Mustangu se vyrábí pro jezdce v krátké verzi do 1,60 m a v dlouhé verzi 1,80 m.

Spolujezdec je plně integrován do karoserie a i děti jsou v bezpečí při sportovní jízdě.

Objem zavazadlového prostoru je cca 170l.

Tento model vyhledávají převážně ženy, pro jeho netradiční design.

Mustang

Nejprodávanější model. Ideální pro dlouhé výlety. Disponuje velkým zavazadlovým prostorem. Pro ty co chtějí strávit dovolenou na kolech umožňuje připojit obytný přívěs.

Firma BOOM Trike, na rozdíl od jiných výrobců, myslí i na vyšší postavy. Dodává na základě požadavku prodloužený rám o 10cm, model Long, bez příplatku!

Pro ty co nechtějí trvale instalovaný velký zavazadlový box můžeme dodat verzi s malými odnímatelnými kufry. Stroj je pak laděn do sportovního vzhledu.

Noční jízdu zpřijemňují automaticky se natáčecí světlomety do směru jízdy.

Family Trikes

Naše "Family Trikes" byly navrženy tak, jak již název napovídá, a to především pro rodiny s dětmi a půjčovny.  Nízké sezení a pohodlná sedadla s bočním vedením umožnuje pohodlné sezení.  Důmyslná konstrukce ochranných zábran umožňuje použití pro jednu, dvě nebo tři osoby, bez úprav. S naší třímístnou tříkolkou si můžete vychutnat radost z jízdy a zároveň si užít spolu s rodinou nebo přáteli. V kombinaci s karavanem nebo skládacím karavanem, bude rodinná dovolená zábava.

Mustang Xtreme

BOOM TRIKES zrychluje krevní puls, se zavedením nejrychlejšího triku na světě.

S novým 2.0 litrovým turbo motorem Mustang přináší novou dobu v tříkolkovém sektoru. Je to nejrychlejší  trik s max. rychlostí 235 km/h  toto oznámení, nenechá nikoho v klidu. Nový BOOM vyvrátí předsudky mnoha motorkářů, že tříkolky  pomalu jedou krajinou, protože je možné využít výkonu 200Ps.