Modely

Přehled modelů Boom trike

Mustang

Nejprodávanější model. Ideální pro dlouhé výlety. Disponuje velkým zavazadlovým prostorem. Pro ty co chtějí strávit dovolenou na kolech umožňuje připojit obytný přívěs.

Firma BOOM Trike, na rozdíl od jiných výrobců, myslí i na vyšší postavy. Dodává na základě požadavku prodloužený rám o 10cm, model Long, bez příplatku!

Pro ty co nechtějí trvale instalovaný velký zavazadlový box můžeme dodat verzi s malými odnímatelnými kufry. Stroj je pak laděn do sportovního vzhledu.

Noční jízdu zpřijemňují automaticky se natáčecí světlomety do směru jízdy.

Family Trikes

Naše "Family Trikes" byly navrženy tak, jak již název napovídá, a to především pro rodiny s dětmi a půjčovny.  Nízké sezení a pohodlná sedadla s bočním vedením umožnuje pohodlné sezení.  Důmyslná konstrukce ochranných zábran umožňuje použití pro jednu, dvě nebo tři osoby, bez úprav. S naší třímístnou tříkolkou si můžete vychutnat radost z jízdy a zároveň si užít spolu s rodinou nebo přáteli. V kombinaci s karavanem nebo skládacím karavanem, bude rodinná dovolená zábava.

Mustang Xtreme

BOOM TRIKES zrychluje krevní puls, se zavedením nejrychlejšího triku na světě.

S novým 2.0 litrovým turbo motorem Mustang přináší novou dobu v tříkolkovém sektoru. Je to nejrychlejší  trik s max. rychlostí 235 km/h  toto oznámení, nenechá nikoho v klidu. Nový BOOM vyvrátí předsudky mnoha motorkářů, že tříkolky  pomalu jedou krajinou, protože je možné využít výkonu 200Ps.